BİRİNCİ AMATÖR KÜME MÜSABAKALARI BAŞLADI

2022-2023 Sezonu Burdur Birinci Amatör Küme müsabakaları Burdur Gazi Atatürk Stadında oynanan Burdur Belediye Spor- Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor müsabakası ile başladı.

Müsabaka öncesi ASKF Genel Sekreteri Ömer DEMİR ve Futbol İl Temsilcisi Hakkı Can BALIM ile ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Erol BÜLBÜL, Akın ÖZÇELİK, Ali BOLATAN ve Ali SAY müsabaka hakemlerine ve her iki takıma birer adet buket çiçek verdiler.

Genel Sekreter Ömer DEMİR “Yeni sezonun tüm spor camiasına hayırlı olması, futbolun güzelliklerinin yaşandığı sakatsız sağlıklı ve huzurlu bir sezon olması temennisi ile tüm takımlarımıza hakemlerimize ve diğer görevlilerimize başarılar” dileklerinde bulundu.

Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda oynanan günün ilk maçında Burdur Belediye Spor konut ettiği, Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor a 6-0 mağlup olurken, günün diğer maçında Hacılar Gençlik Spor Gölhisar Spor a 2-1 mağlup oldu.

Tefenni Belediye Spor un cezası nedeni ile Karamanlı İlçe Stadında oynanan Tefenni Belediye Spor-Burdurspor müsabakası Tefenni Belediye Spor un 5-0 üstünlüğü ile sona erdi.

 

 

Leave a Reply