ANTRENÖRLER DERNEĞİNE ZİYARET

 

Federasyon Yönetim Kurulumuz, ilimizde Gazi Atatürk Stadyumunda faaliyet göstermekte iken, Burç Mahallesi İbrahimbey Sokak No:23 adresinde kendi binasına taşınan Türkiye Futbol Antrenörler Derneği Burdur Şube Yönetimine  “hayırlı olsun ” ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Mehmet ŞİMŞEK, Genel Sekreter Ömer DEMİR, Başkan Vekili Aleattin KALKAN, Örgütlenme Sekreteri Ali BOLATAN yer aldılar.

Başkan Mehmet ŞİMŞEK “Kısıtlı imkanlar ve zor şartlar altında yürütülen faaliyetlerin, daha refah ve çalışma şartlarının iyileştirilerek kendi mülkiyeti bünyesinde bir binaya kavuşturulmasında göstermiş oldukları gayret ve emekleri için teşekkür ederek, hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Burdur TUFAD Şube Başkanı Özcan YILDIRIM, Yönetim Kurulu Üyeleri Özcan GÜROL, Özgür AKYOL, Ramazan DURNA ve Serkan ÇEVİK in de bulunduğu ziyarette Özcan YILDIRIM “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, binanın alımı hakkındaki gelişmelerden bilgi verdi.”

İlimizdeki sportif faaliyetler ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı sohbetle geçen ziyarette, sunulan ikramlardan sonra yönetim kurulumuz binadan ayrıldı.

Leave a Reply