LİG BİRİNCİLİĞİ MAÇI SEYİRCİ GİRİŞİ HAKKINDA DUYURU

19 Mart 2023 Pazar Günü Tefenni Belediye Spor – Bucak Belediye Oğuzhan Spor takımları arasında oynanacak olan Birinci Amatör Küme Lig Birinci ve İkincisini belirleme müsabakasında;

TEFENNİ BELEDİYE SPOR SEYİRCİ GİRİŞİ:

Stad Ana Giriş Kapısından Güvenlik Güçleri kontrolünde girişi yapılacak olup, Kapalı Tribün Sağ Tarafı ve sağ açık tribün (Yüzme Havuzu) tarafından müsabakayı izleyeceklerdir.

BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPOR SEYİRCİ GİRİŞİ:

Misafir Takım Giriş kapısından Güvenlik güçleri kontrolünde girişi yapılacak olup, kapalı tribün sol tarafı ve sol açık tribün (İstasyon) tarafından müsabakayı izleyeceklerdir.

TARAFSIZ SEYİRCİ GİRİŞİ:

Her iki takım taraftarı olmayıp tarafsız seyirciler, Stad Ana Giriş kapısından güvenlik güçleri eşliğinde stada girip tribünlerin sağ tarafında oluşturulan koridor ile karşı açık tribünde müsabakayı izleyeceklerdir.

PROTOKOL GİRİŞİ

İl protokolü dışında her İki takım yöneticilerinden, önceden stadyum görevlilerine isimleri bildirilmek suretiyle 15 er kişi alınacaktır. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne daha önceden bildirilen, Futbol Taban Birlikleri Yönetimlerinden ismi yazılı kişiler dışında diğer kişiler protokol tribününe alınmayacaktır.

Spor Kamuoyuna duyurulur.

 

 

Leave a Reply