ŞAMPİYON BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN SPOR

2022-2023 sezonu Burdur Birinci Amatör Küme Play Off Grubu müsabakaları 16.04.2023 tarihinde oynanan müsabakalarla tamamlandı.

Dört takımın mücadele ettiği Play Off Grubunda Tefenni Belediye Spor 3,Bucak Belediye Oğuzhan spor 2, Burdurspor 1 ve Burdur Belediye Spor 0 puanla Play Off müsabakalarına başlarken müsabakalar sonunda Bucak Belediye Oğuzhan Spor  oynandığı 6 müsabakada 5 galibiyet ve 1 beraberlik alarak müsabakaları 18 puanla tamamlayarak şampiyon oldu.

Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor kupasını Makü İstiklal Stadında oynanan ve 12-1 skorla kazandığı Burdurspor müsabakası sonrası ASKf Başkanımız Mehmet ŞİMŞEK’in elinden aldı. Başkan Şimşek başarılarından dolayı kulübümüzü  tebrik etti.

Bu sonuçla Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Bölgesel Amatör Lig 8.grupta mücadele eden ve müsabakalarını 40 puanla sekizinci sırada tamamlayan Makü Spor ile Baraj müsabakası yapmaya hak kazandı.

2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig de ilimizi temsil edecek takımın belirleneceği Baraj müsabakasında her iki takımımıza başarılar dileriz..

Leave a Reply