U-11 ve U12 LİGLERİNDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

2022-2023 Sezonu U-11 ve U-12 Ligleri ikişer grupta oynanan müsabakalarla tamamlandı. U-11 Ligi A Grubunda 6 Takım B Grubunda 5 takım mücadele ederken U-12 Ligi A grubunda 6 Takım B Grubunda 5 Takım mücadele etti.

Müsabakalar sonunda U-11 Liginde Burdurspor Şampiyon olurken kupasını Yönetim Kurulu Üyemiz Ali BOLATAN’ın elinden aldı.

U-12 Liginde Şampiyon olan Burdur Makü Spor Kupasını Tüfad Burdur Şube Başkanımız Özcan YILDIRIM’ın elinden aldı.

Gruplarında normal sezonu bir ve ikinci sırada tamamlayan takımlarımız (A1-B2* B1 A2) Çapraz eşleşme ile yarı final müsabakaları yaptılar. Galip gelen takımlar lig şampiyonluğu mağlup olan takımlar üçüncülük dördüncülük müsabakaları oynadı.

Müsabakalar sonunda U-11 liginde Burdurspor rakibi Burdur Göl Sporu yenerek U-11 Ligi şampiyonu oldu. Burdur Göl Spor ise ligi ikinci sırada tamamladı.

U-11 Ligi Üçüncülük – Dördüncülük maçında Bucak Belediye Oğuzhan Spor rakibi Bucak Çalışkanlar Sporu yenerek üçüncü oldu. Bucak Çalışkanlar Spor ligi 4.sırada tamamladı.

U-12 Liginde Burdur Makü Spor Bucak Çalışkanlar Spor u yenerek U-12 Ligi şampiyonu oldu. Bucak Çalışkanlar Spor ligi ikinci olarak tamamladı.

U-12 Ligi Üçüncülük – Dördüncülük maçında Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor Burdur Göl Spor u yenerek ligi üçüncü sırada tamamlarken Burdur Göl Spor ligi dördüncü sırada tamamladı.

U-11 ve U-12 liglerine katılım sağlayan tüm kulüplerimizin başkanlarına, teknik heyetlerine, sporcularımıza ve ailelerine göstermiş oldukları fedakarlık ve özverili davranışlarından dolayı teşekkür eder Şampiyon olan Burdurspor ve Burdur Makü Spor takımlarımızı tebrik ederiz.

     

Leave a Reply