ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN FEDERASYONUMUZA ZİYARET

Türkiye Futbol Federasyonu Antalya Bölge Müdürü Sibel BAL, Federasyon Temsilcisi ve aynı zamanda  Antalya Futbol İl Temsilcisi İsmail ŞENER le birlikte Federasyonumuzu ziyaret etti.

Bölge Müdürü ve ekibini  ASKF Başkanımız Mehmet ŞİMŞEK, Başkan Vekili Alaettin KALKAN, Genel Sekreter Ömer DEMİR, Futbol İl Temsilcisi Hakkı Can BALIM karşıladı.

Başkan Mehmet ŞİMŞEK İlimizi ziyaretlerinden dolayı Sayın Sibel BAL ve heyetine teşekkür ederek stadyumlarımız ve takımlarımızın durumları hakkında bilgi vererek Temsilcimiz Makü Spor’un müsabakalarını izlemeye davet etti.

Bölge Müdürü Sibel BAL ” Kendilerine gösterilen ilgi ve alaka için teşekkür ederek fırsat buldukça ilimize ziyaret etmek istediklerini belirtti. 

2023-2024 sezonunda Burdur Makü Spor’un Bölgesel Amatör Lig müsabakalarını oynayacağı Gazi Atatürk Stadyumunda incelemelerde bulunan heyet,İl ve ilçe merkezlerinde yerel lig takımlarımızın müsabakalarını yapacağı mevcut sahalarımız hakkında bilgi alarak stadlar için gerekli malzemeleri ve  ihtiyaç duyulan sağlık malzemelerini Federasyonumuza teslim etti.

Heyet Federasyonumuz ve Gazi Atatürk Stadyumunda çekilen hatıra fotoğrafrından sonra ilimizden ayrıldı.

Leave a Reply