SPOR TARİHİMİZDE BİR İLK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 1986 yılında kurulan Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda bir ilk gerçekleşti…!!!

          Burdur ASKF; kuruluşundan bu yana kulüplerimizin tüm sorunları ve duyulan ihtiyaçlarına yönelik yoğun çabalar harcamıştır. Resmî Kurumlar, Özel Kuruluşlar, Sivil Toplum Kuruluşları, İş Adamları, Siyasiler vs. ile görüşmeler yapmış ve taleplerde bulunmuştur. Bu taleplerimiz, imkânları dahilinde ilgililerce de karşılanmıştır. Bunlar arasında kulüplerimizin en büyük ve en çok maaliyet getiren sorunu olan ulaşım giderleri olmuştur. Bu sorunun çözümü için Federasyonumuzca bir ilk gerçekleştirilerek, 2023-2024 sezonu için 25.10.2023 tarihinde “Burdur ASKF” ile “MACİT TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ ve LİMİTED ŞİRKETİ” arasında, merkez kulüplerimizin Bucak, Gölhisar ve Tefenni’deki deplasman maçlarına gidiş-geliş ulaşımını sağlamak amacıyla sponsorluk sözleşmesi imzalamıştır.

            Burdur ASKF Toplantı Salonunda yapılan imza törenine, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Burdur ASKF Başkanı Mehmet ŞİMŞEK ve Yönetim Kurulu, MACİT TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ ve LİMİTED ŞİRKETİ adına Hakan MACİT ve Şirket Yöneticileri ile basın mensupları katılım sağlamıştır.

            Toplantıda, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Burdur ASKF Başkanı Mehmet ŞİMŞEK, yapılan bu sponsorluk sözleşmesinin Burdur’umuzun spor tarihinde bir ilk olduğunu ve bundan sonraki sezonlar için örnek teşkil etmesi gerektiğini ve devamını temenni ettiğini ve memnuniyetini dile getirip teşekkürlerini sunmuştur.

MACİT TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ ve LİMİTED ŞİRKETİ adına Hakan MACİT, Şehrimize katkı sağlamanın ve sponsorluk için teklif almanın memnuniyetini belirterek teşekkürlerini sunmuştur.

Yapılan sponsorluk sözleşmesi ile 2023-2024 Futbol sezonunda Birinci amatör Küme de mücadele eden merkez takımlarımızın Bucak, Gölhisar ve Tefenni ilçelerinde olan toplam 21 (yirmibir) müsabaka olmak üzere Birinci Amatör Küme fisktürü bitiminde ligi ilk dört sırada tamamlayan takımların aynı ilçelerde müsabakası olması durumunda ilaveten bu ilçelere ulaşım hizmeti sağlanacaktır.

Katkılarından dolayı MACİT TAŞIMACILIK TURİZM SANAYİ ve LİMİTED ŞİRKETİ’ne teşekkür ederiz.

 

 

  • Haberler

Leave a Reply