BAŞKAN MEHMET ŞİMŞEK TASKK DA DIŞ İLİŞKİLER SORUMLUSU OLDU

Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanımız Mehmet ŞİMŞEK 21 Ekim 2023 Cumartesi günü Ankara’da yapılan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 19.Genel Kurulunda Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiş idi.

Genel Kurul sonrası Genel Başkan Ali DÜŞMEZ başkanlığında toplanan Konfederasyon Yönetim Kurulu ASKF Başkanımız Mehmet ŞİMŞEK e Dış İlişkiler Sekreteri olmuştur.

21 Haziran 2021 tarihinden beri Federasyonumuzun Başkanlığı görevini yürüten Mehmet ŞİMŞEK ” Ülkemizin en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetimine bizleri layık gören Sayın Genel Başkanım Ali DÜŞMEZ ve kıymetli delegasyona  teşekkür ederim. Büyük Bir Ailenin içinde yer almanın sevinci ve sorumluluğu bilinci ile Ülkemiz Sporunun uluslararası organizasyonlarda başarılı nitelikli temsil edebilme anlamında her türlü katkıyı vermenin gayreti içinde olacağız. Bunun yanında İlimizin spor organizasyonlarında ihtiyaç duyulan yatırımların kazanılmasında, aynı gayret ve azimle daha fazla mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi

Leave a Reply