CEZALILAR

DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMEYİP 1 MAÇ CEZA ALANLAR
ADI SOYADI KULÜBÜ GÖREVİ LİGİ BAŞLAMA TARİHİ
DİSİPLİN KURULUNA TEDBİRLİ SEVK OLUP SAVUNMA VERECEKLER
ADI SOYADI KULÜBÜ GÖREVİ LİGİ BAŞLAMA TARİHİ SEVK SEBEBİ SAVUNMA VERME SÜRE BİTİMİ TARİH SAAT
DİSİPLİN CEZASI ALANLAR
KARAR NO ADI SOYADI KULÜBÜ GÖREVİ LİGİ BAŞLAMA TARİHİ CEZASI
1 M.Şirin ASLAN Zafer G.Spor Sporcu 1.Amatör 01.11.2022 2 Müsabaka Men
1 Mehmet BALAR Karamanlı Spor Sporcu 1.Amatör 01.11.2022 2 Müsabaka Men
2 Osman GENÇASLAN Karamanlı Spor Yönetici 1.Amatör 15.11.2022 3 Müsabaka Men
3 Burak KILIÇ Zafer G.Spor Sporcu 1.Amatör 22.11.2022 2 Müsabaka Men
3 Mehmet IŞIK Zafer G.Spor Sporcu 1.Amatör 22.11.2022 3 Müsabaka Men
3 A. Hüdai YÜCEL Zafer G.Spor Sporcu 1.Amatör 22.11.2022 2 Müsabaka Men
3 Emre KARAGÖZ Karamanlı Spor Sporcu 1.Amatör 22.11.2022 2 Müsabaka Men
4 Hasan KAPLAN Burdur Belediye Spor Sporcu 1.Amatör 29.11.2022 2 Müsabaka Men
4 Mustafa DEMİR Hacılar Gençlik Spor Sporcu 1.Amatör 29.11.2022 2.Müsabaka Men
5 Mehmet Ali ORAK Burdur Belediye Sp Sporcu 1.Amatör 06.12.2022 Cezai işleme gerek olmadığına
5 Onur TEKELİ Karamanlı Sp Sporcu 1.Amatör 06.12.2022 1 Müsabaka Men
5 Bayram KIRLI Karamanlı Sp Sporcu 1.Amatör 06.12.2022 2 Müsabaka Men
6 Eray CAN Gölhisar Sp Sporcu 1.Amatör 13.12.2022 2 Müsabaka Men
7 Fatih BAYAR Gölhisar Sp Sporcu 1.Amatör 22.12.2022 3 Müsabaka Men
8 Süleyman ER Karamanlı Spor Sporcu 1.Amatör 27.12.2022 2 Müsabaka Men
8 Muhammed GEZMEZ Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu U-14 27.12.20222 2 Müsabaka Men
9 Hasan ARIK Burdur Makü Sp Sporcu U-16 10.01.2023 2 Müsabaka Men
10 Akın AKGÜN Gölhisar Sp Sporcu 1.Amatör 17.01.2023 2 Müsabaka Men
10 Muhammet OYMAK Gölhisar Sp Sporcu 1.Amatör 17.01.2023 3 Müsabaka Men
10 Hamit ÖNCÜ Gölhisar Sp Antrenör 1.Amatör 17.01.2023 30 Gün Hak Mah.
11 Hüsnü Baki UYSAL Karamanlı Sp Sporcu 1.Amatör 31.01.2023 2 Müsabaka Men
12 Yunus BİDİKÇİ Karamanlı Sp Sporcu 1.Amatör 07.02.2023 2 Müsabaka Men
12 Enes GÜN Esnaf Sp Sporcu 1.Amatör 07.02.2023 2 Müsabakadan Men
13 Sefa CANAVCI Gölhisar Sp Sporcu U-18 Ligi 08.03.2023 3 Müsabaka Men
13 Yusuf Boran ALTUNER Marmara 15 Sp Sporcu U-18 Ligi 08.03.2023 3 Müsabaka Men
13 Batuhan UYSAL Makü Spor Sporcu U-16 Ligi 08.03.2023 3 Müsabaka Men
13 Yusuf BELEŞ Makü Spor Sporcu U-16 Ligi 08.03.2023 2 Müsabaka Men
13 Kaan BULUT Makü Spor Sporcu U-16 Ligi 08.03.2023 Cezai işleme gerek olmadığına
13 Alperen PAK Makü Spor Yönetici U-16 Ligi 08.03.2023 4 Müsabaka Men
14 Enes ESER Burdurspor Sporcu 1.Amatör 13.03.2023 2 Müsabaka Men
15 Sedat ASLAN Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu 1.Amatör 21.03.2023 2 Müsabaka Men
15 Ahmet ÖZ Bucak Bld.Oğz.Sp Teknik Sorumlu 1.Amatör 21.03.2023 İHTAR
15 Alperen ARAZLI Tefenni Bld.Sp Sporcu 1.Amatör Küme 21.03.2023 2 Müsabaka Men
15 Ali POSTACI Tefenni Bld.Sp Teknik Sorumlu 1.Amatör Küme 21.03.2023 İHTAR
15 Mehmet Enes SAYAR Marmara 15 Sp Sporcu U-18 Ligi 21.03.2023 2 Müsabaka Men
16 Ali POSTACI Tefenni Bld.Sp Teknik Sorumlu Play Off 27.03.2023 2 Müsabaka Men
16 Mustafa Emir ÖZSİPAHİ Burdur Göl Sp Sporcu U-18 Ligi 27.03.2023 2 Müsabaka Men
16 İsmail ALTUNAYAK Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu U-16 Ligi 30.03.2023 2 Müsabaka Men
17 Emir Nurkan ATAMAN Burdur Bld.Sp Sporcu Play Off 04.04.2023 2 Müsabaka Men
18 Mert YAVUZ Burdur Bld.Sp Sporcu Play Off 09.04.2023 2 Müsabaka Men
18 Mahmut BEKTAŞ Tefenni Bld.Sp Sporcu Play Off 09.04.2023 4 Müsabaka Men
18 Bilal AKINCI Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu Play Off 09.04.2023 3 Müsabaka Men
18 Metehan ŞAHİN Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu Play Off 09.04.2023 2 Müsabaka Men
18 Özcan GÜROL Burdur Göl Sp Teknik Sorumlu 2.Amatör Küme 09.04.2023 1 Müsabaka Men
18 Süleyman SAYGIN Tefenni Bld.Sp Sporcu U-18 Ligi 09.04.2023 2 Müsabaka Men
18 Hasan ARIK Burdur Makü Sp Sporcu U-16 Ligi 09.04.2023 2 Müsabaka Men
19 Muhammet Mustafa MATUR Bucak Gençlik Sp Sporcu U-15 Ligi 18.04.2023 2 Müsabaka Men
20 Tahir Taykut DİKMEN Bucak Bld.Oğz.Sp Sporcu U-16 Ligi 01.05.2023 1 Müsabaka Men
21 Rıza KIR B.Marmara 15 Sp İdareci 2.Amatör 02.05.2023 2 Müsabaka Men
21 Şükrü ASLIM B.Marmara 15 Sp Sporcu 2.Amatör 02.05.2023 2 Müsabaka Men
21 Hasan Can KAYA Kılavuzlar G.Sp Sporcu 2.Amatör 02.05.2023 2 Müsabaka Men
21 Baran ENİŞ Burdurspor Sporcu U-17 Ligi 02.05.2023 2 Müsabaka Men
21 Mustafa SERTTAŞ Tefenni Bld.Sp Sporcu U-15 Ligi 02.05.2023 2 Müsabaka Men
22 Ahmet ZENGİN Bucak Bld.Oğz. Spor Sporcu U-17 Ligi 05.05.2023 2 Müsabaka Men
22 Bünyamin FİKİR Bucak Gençlik Spor Teknik Sorumlu U-15 Ligi 05.05.2023 1 Müsabaka Men
22 Burak ÖZTÜRK Burdur Marmara 15 spor Sporcu 2. Amatör 05.05.2023 1 Müsabaka Men
22 Mehmet ER Burdur Marmara 15 Spor Sporcu 2. Amatör 05.05.2023 3 Müsabaka Men
22 Murat AYNUR Burdur 15 Spor Sporcu 2. Amatör 05.05.2023 2 Müsabaka men
22 Süleyman ÜNAL Burdur 15 Spor Sporcu 2. Amatör 05.05.2023 3 Müsabaka Men
23 Özcan GÜROL Burdur Göl Spor Teknik Sorumlu U-17 Ligi 18.05.2023 Cezai işleme gerek olmadığına
24 Mehmet ŞEFİK Tefenni Bld.Sp Sporcu U-17 Ligi 23.05.2023 4 Müsabaka Men
24 Mustafa Emir ÖZSİPAHİ Burdur Göl Spor Sporcu U-17 Ligi 23.05.2023 3 Müsabaka Men
24 Muhammed Ali ÖZSOY Burdur Göl Spor Sporcu U-17 Ligi 23.05.2023 3 Müsabaka Men
25 Bayram KIRLI Tefenni Bld.Sp Sporcu U-17 Ligi 28.05.2023 2 Müsabaka Men
25 Şeref BALAR Tefenni Bld.Sp Sporcu U-17 Ligi 28.05.2023 2 Müsabaka Men
25 Tunahan TOSUN Tefenni Bld.Sp Sporcu U-17 Ligi 28.05.2023 1 Müsabaka Men
25 Muhammed Metin ÖZER Tefenni Bld.Sp Sporcu U-17 Ligi 28.05.2023 3 Müsabaka Men
25 Yusuf BELEŞ Burdur Makü Sp Sporcu U-17 Ligi 28.05.2023 4 Müsabaka Men
26 Mustafa SERTTAŞ Tefenni Bld.Spor Sporcu U-17 Ligi 30.05.2023 3 Müsabaka Men
26 M.Emir DEMİREL Burdurspor Sporcu U-17 Ligi 30.05.2023 2 Müsabaka Men
26 İ.Ethem KAYA Burdurspor Sporcu U-17 Ligi 30.05.2023 3 Müsabaka Men
27 Tanju BÜLBÜL Burdurspor Teknik Sorumlu U-17 Ligi 05.06.2023 3 Ay Hak Mah.(12 Müsabaka Men)
27 Macit Arda CANDAN Burdurspor Sporcu U-17 Ligi 05.06.2023 4 Müsabaka Men