2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 25 Mayıs 2014, Pazar 15:01 tarihinde eklendi. 2974 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFF & ÜLKER ŞENLİKLERİ YAPILDI

Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ülker işbirliği ile hayata geçirdiği Yıldız Futbolcu Eğitim Merkezleri Şenlikleri Burdur Proğramı 25 Mayıs 2014 tarihlerinde Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda yapıldı
TFF & ÜLKER ŞENLİKLERİ YAPILDI Gazi Atatürk Stadyumunda düzenlenen etkinliklere Milletvekillerimiz Bayram ÖZÇELİK ve Ramazan Kerim ÖZKAN Belediye Başkanımız Ali Orkun ERCENGİZ,CHP il Başkanı Süleyman ERMAN, Federasyon Başkanımız Nuri YILDIRIM ve Yönetim kurulu üyelerimiz katıldılar.

 Açılış konuşmasını YFEM antrenörü Murat TÜRKER yaptı. TÜRKER :

 86 il/ilçe merkezinde faaliyet gösteren proje kapsamında 06-12 yaş arası kız ve erkek çocuklarına ücretsiz futbol eğitimlerinin yanı sıra oyun kuralları ve fair-play eğitimleri verildiğini 1 Aralık 2013 tarihinden bu yana faaliyetlerine devam eden  Yıldız Futbolcu Eğitim Merkezleri aracılığıyla TFF tarafından18.951 sporcu kayıt altına alındığını,gerçekleştirilen organizasyonlar sonrasında toplamda yaklaşık 22.500 sporcunun kayıt altına alınması hedeflendiğini belirtti.

 Yıldız Futbolcu Eğitim Merkezleri'nde 2013-2014 eğitim döneminin kapanışının yapılacağı etkinliklerde İlimizin de arasında bulunduğu 15 il/ilçe merkezinde UEFA Grassroots Günü de kutlanacağını belirtti.

 Proje süresince Antalya Isparta Afyonkarahisar ve İlimizde eğitim alan 2002-2003 ve 2004 doğumlu  sporcuların katıldığı gruplar arasında müsabakalar yapılacağını belirterek,Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.   

  Belediye Başkanımız Ali Orkun ERCENGİZ,Milletvekillerimiz Ramazan Kerim ÖZKAN ve Bayram ÖZÇELİK de birer konuşma yaparak Organizasyonun İlimizde olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek bu tür organizasyonlarla alt yapılarda geleceğin sporcularının yetişmesini temenni ettiler.

 Proğram Toplu Fotoğraf çekimi devamında Belediye Başkanımız ve Milletvekillerimizin başlama vuruşu ile şenlikler yapıldı.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN COK OKUNANLAR
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı