2018 – 2019 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 15 Temmuz 2012, Pazar 20:48 tarihinde eklendi. 5697 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YENİ BURDUR SPOR EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Türkiye Profesyonel 3 ligden, 2008 yılında amatör lige düşen ve fesih edilen, YENİ BURDUR GENÇLİK SPOR u yaşatmak amacıyla,YENİ BURDUR SPOR adı altında 2010 yılında yeniden kurulan Kulübümüz, iki sezon gibi kısa bir dönemde çok iyi bir yapılanma örneği göstererek mütevazi bir bütçeyle başarıdan başarıya koşuyor.
YENİ BURDUR SPOR EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR Türkiye Profesyonel 3 ligden, 2008 yılında amatör lige düşen ve fesih edilen, YENİ BURDUR GENÇLİK SPOR u yaşatmak amacıyla,YENİ BURDUR SPOR adı altında 2010 yılında yeniden kurulan Kulübümüz, iki sezon gibi kısa bir dönemde çok iyi bir yapılanma örneği göstererek mütevazi bir bütçeyle başarıdan başarıya koşuyor.

İlk sezonda İkinci Amatör Küme de Şampiyonluğu kıl payı kaçıran Mavi Pembeli kulübümüz aynı sezonda U-19 U-17 ve U-15 kategorilerinde müsabakalara katılarak ligleri üst sıralarda tamamlamıştır.

2011-2012 sezonunda U-17 Kategorisinde şampiyon olan takımımız, İlimizi Denizli de düzenlenen Türkiye Şampiyonası Birinci Kademe Müsabakalarında başarı ile temsil etmiştir.

aynı sezon içerisinde U-19 ve U-15 Liglerinde de sezonu ikinci sırada tamamlamışlardır.

Halen devam etmekte olan ve bitime dört hafta kala İkinci Amatör Küme müsabakalarında 18 puanla yenilgisiz lider durumda bulunurken,İlk defa kurulan U-13 liginde bitime iki hafta kala Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor la 10 ar puanla şampiyonluğu kovalamaktadır.

İki yıl gibi kısa bir sürede bu başarıyı sağlayan Yeni Burdur Spor Kulübü Yönetimine,Teknik Heyet ve İdarecilerine teşekkür ediyoruz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı