2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 27 Şubat 2018, Salı 10:30 tarihinde eklendi. 708 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Federasyonumuzdan AK Parti İl Başkanı Sayın Volkan MENGİ ye Hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

        Federasyon Başkanı Nuri YILDIRIM  Başkan Yardımcıları Mehmet ŞİMŞEK ve Şükrü ŞENER ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Volkan MENGİ'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

       Başkan Nuri YILDIRIM Sayın Volkan MENGİ ye yeni görevinin hayırlı olması dilekleri ile söze başlarken Federasyonumuz ve çalışma konuları ile ilgili bilgiler verdi.

      Görüşmede İlimizdeki tesislerin durumu spor kulüplerimiz ve müsabakalar masaya yatırılırken, özellikle ilimizde eksikliği hissedilen İl Merkezine üçüncü bir futbol sahasının yapılması konusunda önceden yapılan ve hala devam etmekte olan girişimler değerlendirlirken, Burdur Şeker Fabrikası içerisinde bulunan futbol sahasının Amatörlerin Hizmetine sunulması konusundaki hassasiyetimiz dile getirildi.

    Ak Parti İl Başkanı Volkan MENGİ kendisine aktarılan konuların yakından takipçisi olacaklarını İlimize tesislerin kazandırılması konusunda gereken hassasiyeti göstereceklerini belirterek ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.

 Federasyon ailesi olarak bizleri sıcak karşılamalarından dolayı Ak Parti İl Başkanı Sayın Volkan MENGİ ye teşekkür ederiz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN COK OKUNANLAR
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı