2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 14 Ekim 2019, Pazartesi 11:12 tarihinde eklendi. 342 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AMATÖRLER AMATÖR SPOR HAFTASINDA SEVİNDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Konfederasyonumuzun birlikte düzenlediği Amatör Spor Haftası etkinlikleri 11 Ekim Cuma günü Gençlik Merkezinde düzenlenen Banket Proğramı ile sona erdi.
AMATÖRLER AMATÖR SPOR HAFTASINDA SEVİNDİ

      Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında, Burdur Valiliği İl Özel İdaresi ve Burdur Belediye Başkanlığı tarafından İlimizdeki Amatör Spor Kulüplerine, faaliyette bulundukları branşlara göre malzeme yardımı,İlimizi temsilen Uluslararası yarışmalarda değişik branşlarda dereceye giren 14 başarılı sporcuya plaketleri ,Yılın en centilmen takımı Burdur Gücü Spor Kulübü ve Yılın En Veretan Sporcusu Zeki SENCER'e ödülleri, Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Gençlik Merkezinde organize edilen banket proğramı ve ödül töreni ile verildi.

    Proğrama Burdur Valisi Hasan ŞILDAK, Burdur Belediye Başkanı adına, Belediye Meclis Üyesi Dr.Kamil CANIGÜR,İl Genel Meclis Başkanı Murat AKBIYIK, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan KILIÇ, İl Emniyet Müdürü Ümit BİTİRİK, İl Tarım ve Orman Müdürü Oktay DARCAN, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan GÜVEN, Ak Parti İl Başkanı Volkan MENGİ ve İl Yönetimi, Taban Birlik Başkanları,Kulüp Başkanları ve sporcular katıldılar.

 Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK yaptığı konuşmada "Amatörlere gereken desteğin sağlanmadığını ,bu törenle sadece başarılı sporcuların onore edildiğini, devlet ve sivil toplum kuruluşları olarak amatör spora daha fazla sahiplenmemiz gerektiğini, İnşallah önümüzdeki süreçte destek ve imkan oluşturma noktasında daha iyi koşullara sahip olunması gerektiğini" belirtti.

 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA ise " İlimizde her türlü branşta amatör sporu geliştirmek, bizlere emanet edilen çocukları, başarılı ve ahlaklı sporcular yetiştirmek amacı ile çalışmalarımızı  buna göre planlıyoruz" dedi.

   Federasyon Başkanımız Nuri YILDIRIM ise Federasyon çalışmalarımız ve etkinlikler ile ilgili açıklama yaparak Yılın En leri Ödüllerini alan Burdur Gücü Futbol Takımı ve Atıcılık Trap Veretran dalında Şampiyon olan Zeki SENCER hakkında bilgi vererek Kulüplerimize yapılan Malzeme yardımından dolayı ilgili kuruluşlara teşekkür etti.

  Konuşmalardan sonra Federasyonumuz tarafından hazırlanan plaket ve ödüller, değişik branşlarda Uluslararası dereceye giren 14 Sporcumuza plaket, Yılın En Centilmen Takımı Burdur Gücü Spor Kulübü ve Yılın En Veretan Sporcusu Zeki SENCER'e ödülleri Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK tarafından verildi.

   Burdur Valiliği İl Özel İdaresi ve Belediyemiz katkıları ile kulüplerimize yapılan malzeme yardımları ise yine Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK ve diğer daire amirlerimiz tarafından verildi.

    Banket Proğramı bahçede misafirlere yapılan kokteyl sunumu ile sona erdi.

    Amatörlerin bu özel haftasında, kulüplerimize gerekli desteği sağlayan ve başarılı sporcularımızı ödüllendiren başta Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK olmak üzere, İl Genel Meclisi Başkanımız Murat AKBIYIK ve İl Genel Meclisi Üyelerine, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Asım ERTİLAV'a, Belediye Başkanımız Sayın Ali Orkun ERCENGİZ'e ve Belediye Meclis Üyelerine ayrıca emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına teşekkür eder saygılar sunarız.

 Haber Fotoları için: FotoGaleri -Amatör Spor Haftası 2019 bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN COK OKUNANLAR
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı