2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 25 Aralık 2019, Çarşamba 09:01 tarihinde eklendi. 238 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

YÖNETİM KURULUMUZDAN İL ÖZEL İDARE ZİYARETİ

Federasyon Yönetim Kurulumuz İl Genel Meclisi Başkanı Murat AKBIYIK ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Asım KANTİLAV'ı makamında ziyaret etti.
YÖNETİM KURULUMUZDAN İL ÖZEL İDARE ZİYARETİ

       Kurum ziyaretlerine devam eden Yönetim Kurulumuz her yıl Federasyonumuz aracılığı ile kulüplerimize malzeme yardımı yapılmasında öncü kuruluş olan Burdur İl Özel İdaresine teşekkür ziyaretinde bulundu.

       İl Genel Meclis Başkanı Murat AKBIYIK ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Asım KANTİLAV'ı makamında ziyaret ederek Federasyonumuz tarafından hazırlanan plaketler takdim edildi.

      Federasyon Başkanımız Nuri YILDIRIM her yıl düzenli olarak kulüplerimize yapılan malzeme yardımlarından dolayı İl Gnel Meclisi Başkanı Murat AKBIYIK ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Asım KANTİLAV a ayrı ayrı teşekkür ederek önümüzdeki yıllarda kulüplerimize malzeme yardımı yapılması hususunda gerekli desteği alacaklarına inancının tam olduğunu belirtti.

      Sayın AKBIYIK ve KANTİLAV bütçenin imkanları doğrultusunda her zaman Amatör Spor a katkı vermeye devam edeceklerini belirterek ziyaretimizden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN COK OKUNANLAR
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı