2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 06 Şubat 2020, Perşembe 14:00 tarihinde eklendi. 185 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FUTBOL ANTRENÖRLERİ GELİŞİM SEMİNERİ YAPILDI

TÜFAD Burdur ve Isparta Şubelerinin ortaklaşa düzenlediği UEFA Lisanslı Antrenörlerimize yönelik Sürekli Gelişim Semineri MAKÜ Lavanta Tepesi Otelde yapıldı.
FUTBOL ANTRENÖRLERİ GELİŞİM SEMİNERİ YAPILDI     Seminere Yönetim Kurulumuzdan Başkan Nuri YILDIRIM,Başkan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK ve Genel Sekreter Ömer DEMİR misafir olarak katıldılar.

   Güncel konuların işlendiği seminerde İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Sevinç SÜTLÜ, SDÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı  Prof.Dr.Cem ÇETİN, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden Prof.Dr.Hilmi KARATOSUN, TFF Eğitimcisi Tudor Osman ÜSTÜNEL konuşmacı olarak katıldı.

  Seminerde ayrıca İlimizin Futbol duayenlerinden TÜFAD Eğitimci Tudor Abdullah TANYOLAÇ, Alanya TUFAD Şube Başkanı Yaşar İNCEBACAK bölgemizin antrenörlerini yanlız bırakmadılar.

 İki aşamalı gerçekleşen seminerin ikinci aşamasında MAKÜ Stadyumunda uygulamalı olarak verilen eğitimden sonra seminer sona erdi.

 TUFAD bURDUR Şube Başkanı Özcan YILDIRIM seminerin başarılı bir şekilde geçtiğini belirterek, katkılarından dolayı MAkü Rektörü Sayın Adem KORKMAZ'a ayrıca teşekkür etti.

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı