2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 25 Ağustos 2020, Salı 14:51 tarihinde eklendi. 6919 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkanımız Nuri Yıldırım ve İl Temsilcimiz Murat Türker Yeşilova İlçemizi Ziyaret Etti

Başkan Nuri YILDIRIM Futbol İl Temsilcimiz Murat TÜRKER ile beraber Yeşilova İlçesine giderek Yeşilova Belediye Spor Başkanı İbrahim ERÇOBAN, antrenör Özgür AKYOL ile beraber Belediye Başkanı Mümtaz ŞENEL'i makamında ziyaret ettiler.
Başkanımız Nuri Yıldırım ve İl Temsilcimiz Murat Türker Yeşilova İlçemizi Ziyaret Etti

Başkan Nuri YILDIRIM Sayın ŞENEL'e geçtiğimiz aylarda ailesi ile birlikte uğradığı silahlı saldırı nedeni ile geçmiş olsun dileklerini belirterek Bölgesel Amatör Lige yükselen Yeşilova Belediye Spor'u tebrik ederek Belediye Başkanı Mümtaz ŞENEL Kulüp Başkanı ERÇOBAN, Antrenör  Özgür AKYOL ve sporculara ayrıca teşekkür etti.

        Başkan ŞENEL ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: Yeşilova Belediye Spor u BAL liginde ilimize yakışır şekilde temsil edebilmek için eldeki tüm imkanları seferber edeceklerini belirtti. 

     Yeşilova İlçe Stadının fiziki koşulları Bal Ligi müsabakalarına uygun olmadığı dikkate alınarak, Bal Ligine katılım işlemleri tamamlandıktan sonra TFF Yetkilileri ile görüşüp, stadın son durumu değerlendirilerek gerekirse müsabakaların Burdur İl merkezinde oynanması konusunda düşünceleri paylaşıldı.

      Belediyeden ayrılan heyetimiz daha sonra uzun dönem Yeşilova belediye Spor 'a hizmet eden Merhum Muzaffer BAŞ hocamızın evini ziyaret ederek eşi ve kızı ile görüştüler.

     Başkan Nuri YILDIRIM ve Murat TÜRKER, daha sonra mezarlığa geçerek merhum Muzaffer BAŞ hocamızın kabri başında dua ederek İlçeden ayrıldılar.

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı