2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 05 Ekim 2020, Pazartesi 12:45 tarihinde eklendi. 18588 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AMATÖR SPOR HAFTASI BU YIL SEMBOLİK TÖRENLE BAŞLADI

Coronavirüs salgını nedeni ile Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda düzenlenen sembolik törenle gerçekleştirildi.
AMATÖR SPOR HAFTASI BU YIL SEMBOLİK TÖRENLE BAŞLADI  Her yıl Ekim ayının ilk haftasında düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri bu yıl Koranavirüs salgını sebebiyle yapılamayacak olup hafta Gazi Atatürk Stadyumunda düzenlenen sembolik törenle açıldı.

       Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA,Şube Müdürleri Asil ÇAKIR, ASKF Başkanımız Nuri YILDIRIM ,Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Makü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı  Mehmet ŞİMŞEK,ASKF Genel Sekreteri Ömer DEMİR ve değişik branşlarda görev yapan antrenör ler katıldı.

       Törende kısa bir konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA Amatör Spor Haftası Etkinliklerinin bu yıl son anda Coronavirüs salgını sebebiyle iptal edildiğini bu nedenle sembolik olarak bu açılışı gerçekleştirdiklerini belirterek en kısa sürede tekrar maskesiz günlere dönme temennisinde bulundu.

     Başkan Nuri YILDIRIM 'da hazırlık aşamasında iken gelen son dakika haberi ile etkinliklerin iptal edildiğini öğrendiklerini şu an için yapılan sembolik açılış için İl Müdürü Orhan KEMERKAYA ve çalışanlarına teşekkür etti.

Proğram anı fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

     

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı