2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 06 Ekim 2020, Salı 11:24 tarihinde eklendi. 19664 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

Burdur Gençlik Spor Kulübünde lisanslı Engelli Milli Sporcumuz Murat TURAN Olimpiyatlara hazırlanıyor.
HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

   2019 yılında Hollanda'da düzenlenen Paraokçuluk Dünya Şampiyonasında Dünya İkincisi olan milli sporcumuz Murat TURAN, 2020 yılında Tokyo'da düzenlenmesi gerekir iken, Coranavirüs salgını sebebi ile 2021 yılında düzenlenecek olan Olimpiyat Oyunlarına kota alarak ülkemizi temsil edecek.

   Paralitik Okculukta çalışmalarını Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda yoğun bir tempo ile Antrenör Ahmet BUCAk nezaretinde devam eden sporcumuzu Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA, Şube Müdürü Asil ÇAKIR, ASKF Başkanı Nuri YILDIRIM, Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Makü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet ŞİMŞEK Genel Sekreter Ömer DEMİR'le beraber ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldık.

    Murat TURAN kendisine çalışma imkanı sağlıyan Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan KEMERKAYA ve diğer görevlilere teşekkür ederek, hedefinin 2021 yılında düzenlenecek olan Tokyo Olimpiyat Oyunlarında Dünya Şampiyonu olarak Bayrağımızı dalgalandırmak olduğunu belirtti.

     Federasyon Başkanımız Nuri YILDIRIM Olimpiyatlarda İlimizi temsil etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek federasyon adına imkanlar dahilinde gerekli desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

 

     

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı