2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 08 Ocak 2021, Cuma 14:21 tarihinde eklendi. 6661 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SPOR BAKANIMIZ BURDUR DA

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Spor yatırımları imza protokolü ve bazı açılılar için Burdur’a geldi.
SPOR BAKANIMIZ BURDUR DA

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ilimizde devam eden projeleri incelemek ve yeni projeler ile ilgili görüşmeler yapmak için Burdur’a geldi. Bakan Kasapoğlu, programı kapsamında ilk olarak Burdur Valiliğini ziyaret etti.

Bakanımızın ilimiz proğramına İlimizde Bölgesel amatör Liglerde mücadele edecek olan Makü Spor,Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor ve Yeşilova Belediye Spor un müsabaka yapacağı sahalarda inceleme yapmak üzere ilimizde bulunan Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Sayın Ahmet KÖKSALAN,ASKF Başkanımız Nuri YILDIRIM ve Genel Sekreter Ömer DEMİR' eşlik ettiler.

Valilikte düzenlenen Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol İmza Töreninde Milletvekilimiz Sayın Yasin UĞUR,Sayın Bayram Özçelik, Burdur Valimiz Sayın Ali ASLANTAŞ ve Sayın Bakanımız Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU birer konuşma yaptılar.

 

 

İl ve ilçelerimizde yapılan yapılmakta olan projeler ile yeni yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler veren sayın bakanımız valilik proğramınından sonra Salda Gölü proğramı için Salda Gölüne giderek burada yapılan çalışmalar ve göl hakkında bilgiler alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Proğram sonrası İl Merkezine dönen Sayın Bakanımız 3500 kişilik Merkez Spor Salonunu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu ziyaret ederek salon hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

 

Proğramının son bölümünde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine geçen Sayın Bakanımız burada MAKÜ GENÇ OFİS 'in açılışını yaparak Makü Stadyumunda Top Dikim Atölyesini ziyaret etti.Daha sonra Stadyumda antremen yapna Makü Spor oyuncuları ile hatıra fotoğrafı çektiren bakanımıza Rektörümüz Prof.Dr.Adem KORKMAZ tarafından Makü Spor forması hediye edildi.

 

 

2021 yılı ilk ziyaretini ilimize gerçekleştiren Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Proğram sonrası İl Merkezinden ayrılarak Bucak ilçemize geçti ve ilimizden ayrıldı.

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı