2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu haber 20 Ocak 2021, Çarşamba 10:08 tarihinde eklendi. 4503 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İLİMİZ PROTOKOLÜNE MİLLİ FORMAMIZ HEDİYE EDİLDİ

İlimiz protokolüne Milli Takımımızın 1922 yılından beri kullandığı klasik forması hediye edildi.
İLİMİZ PROTOKOLÜNE MİLLİ FORMAMIZ HEDİYE EDİLDİ  

            Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet KÖKSALAN ve beraberindeki heyet ilimize gelerek bir dizi ziyarette bulunarak Türk Milli Takımızın Formasını hediye ettiler.

             Heyette bulunan Erzurum ASKF Başkanı aynı zamanda TFF Amatör Kurul Üyesi Selahattin ÇODUR, Antalya Spor Alt Yapı Koordinatörü Mehmet UĞURLU ile ASKF Başkanı Nuri YILDIRIM, Genel Sekreter Ömer DEMİR, Futbol İl Temsilcimiz Murat TÜRKER’de heyete eşlik etti.

                İlk ziyaretini Burdur Valisi Sayın Ali ASLANTAŞ’ı makamında ziyaret ederek 15 Numaralı isminin yazılı olduğu milli takım forması TFF Bölge Müdürümüz Ahmet KÖKSALAN tarafından hediye edildi.

                İlimiz Bölgesel Amatör Lig takımları ile kulüplerimizin genel sıkıntı ve problemlerinin değerlendirildiği görüşmeden sonra  Vali Yardımcımız Sayın  Sedat YILDIRIM’ın makamına geçilerek ismi yazılı forması takdim edildi.

                Valilik ziyaretinden sonra Burdur Belediyesine geçen heyetimiz Belediye Başkanımız Ali Orkun ERCENGİZ’i ziyaret etti.

                Heyetimiz Belediye Başkanımıza isminin yazılı olduğu forma takdim edilerek gündemdeki sportif gelişmeler değerlendirildi.

                Heyetimiz daha sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne geçerek Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK ve İl Müdürümüz Sayın Orhan KEMERKAYA’ya isimleri yazılı formaları takdim edildi.      Vekilimiz Bayram ÖZÇELİK ve İl Müdürümüz KEMERKAYA ile geçtiğimiz günlerde İlimize bir dizi ziyarette bulunan Spor Bakanımızın ilimize yapılan ve yapılacak spor yatırımları ile ilgili konular değerlendirildi.

                Son olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünde Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ ve Rektör Danışmanı Makü Spor Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mustafa KILINÇ’ı Rektörlük makamında ziyaret eden heyetimiz Rektörümüz Prof.Dr. Adem KORKMAZ ‘a formasını vererek, Üniversitemize yapılan üst düzey sportif yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

                Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren rektör KORKMAZ heyetimize Üniversite Top Dikim Atölyesinde üretilen toplardan ve Makü Spor atkılarından hediye etti.

                İlimizi ziyaret ederek bizleri onurlandıran TFF Bölger Müdürümüz Sayın Ahmet KÖKSALAN, Erzurum ASKF Başkanımız ve TFF Amatör Kurul Üyemiz Sayın Selahattin ÇODUR ve Antalya Spor Alt Yapı Koordinatörü Sayın Mehmet UĞURLU’ya teşekkür ederiz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı