İLİMİZ PROTOKOLÜNE MİLLİ FORMAMIZ HEDİYE EDİLMEYE DEVAM EDİLİYOR
2020 – 2021 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
Bu haber 25 Mart 2021, Perşembe 15:27 tarihinde eklendi. 3935 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAHALARIMIZ BAL LİGİ MÜSABAKALARINA HAZIR

17-18 Nisan 2021 tarihlerinde başlayacak olan 2020-2021 Sezonu Bölgesel Amatör Lig müsabakaları için sahalarımızın kontrolleri yapıldı.
SAHALARIMIZ BAL LİGİ MÜSABAKALARINA HAZIR

Bölgesel Amatör Lig 4.Bölge 5. Grupta mücadele edecek olan Makü Spor, Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor ve Yeşilova Belediye Spor'un müsabakalarını oynayacağı stadlar, Türkiye Futbol Federasyonu Akdeniz Bölge Müdürü Sayın Ahmet KÖKSALAN ve yetkili İsmail ŞENER tarafından denetlendi.ASKF Başkanımız Nuri YILDIRIM ve Genel Sekreter Ömer DEMİR'de  Bölge Müdürümüzle birlikte görevlilere eşlik ettiler.

 İlk denetimlerini Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor'un ev sahibi olarak müsabakalarını oynayacağı Bucak İlçe Stadında yapan heyet, kulüp yetkileri ile buradaki kontrollerini tamamladıktan sonra,  Yeşilova Belediye Spor un ev sahibi olarak, Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda oynayacağı müsabakalar için, Burdur Gazi Atatürk Stadyumunda gerekli inceleme ve kontrolleri yaptı.

 Son olarak Makü Spor'un ilk defa resmi müsabakalarını oynanacağı Makü Stadyumuna geçen heyet yetkililerden gerekli bilgileri aldıktan sonra stadyumda denetimlerini tamamlayarak ilimizden ayrıldı.

 Sahaların kontrol ve denetiminde heyetimize eşlik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ve kulüplerimizin temsilcilerine teşekkür ederiz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı