2019 – 2020 SEZONU AMATÖR FUTBOL İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ BELGELER
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR
FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ BURDUR ŞUBESİNDEN AÇIKLAMA
TEŞEKKÜR
Bu yazı 11 Ocak 2017, Çarşamba 15:22:36 tarihinde eklendi. 104205 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Haftalık Program ve Sonuçlar - HAFT. PRG. VE SONUÇLAR

19-20-23-24-29 HAZİRAN 2019 MÜSABAKA PROGRAMI
Haftalık Program ve Sonuçlar

 

 

 

TARİH GÜN EV SAHİBİ TAKIM MİSAFİR TAKIM LİGİ  SAAT STAD SAHA KOMİSERİ SAĞLIK GÖREVLİSİ SONUÇ

19.06.2019

ÇARŞAMBA BURDUR MAKÜ SPOR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR U-11 LİGİ(ERT) 16:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA YAHYA ALTINKURT KAMİK ERÖLMEZ 5-2

19.06.2019

ÇARŞAMBA BURDUR MAKÜ SPOR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA YAHYA ALTINKURT KAMİL ERÖLMEZ 1-5

19.06.2019

ÇARŞAMBA YENİ BURDUR SPOR BUCAK GENÇLİK SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA  ARİF ÖZCAN KAMİL ERÖLMEZ 0-8

20.06.2019

PERŞEMBE BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR BUCAK GENÇLİK SPOR U-12 LİGİ(ERT) 16:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA KADİR SEVİNÇ KAMİL ERÖLMEZ 1-1

20.06.2019

PERŞEMBE BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR YENİ BURDUR SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA KADİR SEVİNÇ  KAMİL ERÖLMEZ 4-0

20.06.2019

PERŞEMBE BURDUR BELEDİYE SPOR BURDUR GÖL SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA ARİF ÖZCAN KAMİL ERÖLMEZ 1-9

23.06.2019

PAZAR BURDUR MAKÜ SPOR BUCAK GENÇLİK SPOR U-11 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA KADİR ALTINDAL S.KÜÇÜKERCAN 2-4

23.06.2019

PAZAR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR BURDUR GÖL SPOR U-11 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA  UĞUR KAYA S.KÜÇÜKERCAN 1-2

23.06.2019

PAZAR BURDUR GÖL SPOR BUCAK GENÇLİK SPOR U-12 LİGİ 18:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA KADİR ALTINDAL S.KÜÇÜKERCAN 1-3

23.06.2019

PAZAR YENİ BURDUR  SPOR BURDUR MAKÜ SPOR U-12 LİGİ 18:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA UĞUR KAYA S.KÜÇÜKERCAN 0-8

23.06.2019

PAZAR YENİ BURDUR SPOR BURDUR BELEDİYE  SPOR U-11 LİGİ 19:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA OSMAN DÜNDAR S.KÜÇÜKERCAN 3-0 (H)

24.06.2019

PAZARTESİ BUCAK GENÇLİK SPOR BURDUR BELEDİYE SPOR U-12 LİGİ 16:30 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA RAMAZAN URHAN İBRAHİM ARIKAN 7-3

24.06.2019

PAZARTESİ BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR BURDUR GÖL SPOR U-12 LİGİ 16:30 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA OSMAN DÜNDAR İBRAHİM ARIKAN 1-0

28.06.2019

CUMA BURDUR BELEDİYE SPOR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR U-12 LİGİ 16:30 ATATÜRK STADI 1 NOLU SAHA ÖMER KORUCU İBRAHİM ARIKAN 1-6

29.06.2019

CUMARTESİ BUCAK GENÇLİK SPOR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR U-11 LİGİ 16:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA ŞAHİN DİNLER İBRAHİM ARIKAN 4-1

29.06.2019

CUMARTESİ BURDUR GÖL SPOR BURDUR MAKÜ SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA ŞAHİN DİNLER İBRAHİM ARIKAN 1-3

29.06.2019

CUMARTESİ BUCAK GENÇLİK SPOR BUCAK BLD.OĞUZ.SPOR U-12 LİGİ 17:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA ÖMER KORUCU İBRAHİM ARIKAN 1-0

29.06.2019

CUMARTESİ BURDUR BELEDİYE SPOR BURDUR MAKÜ SPOR U-11 LİGİ 18:00 GAZİ ATATÜRK 2 NOLU SAHA ÖMER KORUCU İBRAHİM ARIKAN 0-3 H

29.06.2019

CUMARTESİ BURDUR GÖL SPOR YENİ BURDUR SPOR U-11 LİGİ 18:00 GAZİ ATATÜRK 1 NOLU SAHA HÜSEYİN DADAK İBRAHİM ARIKAN 1-0

 

 

ASKF. ve FUTBOL İL TEMSİLCİLİĞİ TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER.


 


 

Yazdır Paylaş
Diğer HAFT. PRG. VE SONUÇLAR Yazıları
EN SON YORUMLANANLAR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı