U-13 LİGİ FİKSTÜR

u-13-fikstur2024

  2023-2024 SEZONU U-13 LİGİ FİKSTÜRÜ
BİRİNCİ DEVRE
1.HAFTA
1.TAKIM SKOR 2.TAKIM TARİH SAAT STAD
BURDURSPOR A1 BURDUR GÖL SPOR A4 20.04.2024 12:00 KIŞLA STADI
BURDUR GÜCÜ SP A2 BURDUR BELEDİYE SP A3 20.04.2024 14:00 KIŞLA STADI
BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 BURDUR MAKÜ SPOR B4 20.04.2024 14:00 BUCAK İLÇE S.
GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 20.04.2024 14:00 GÖLHİSAR İLÇE S
2.HAFTA
BURDUR GÖL SPOR A4 BURDUR GÜCÜ SP A2 27.04.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
BURDUR BELEDİYE SP A3 BURDURSPOR A1 27.04.2024 12:00 KIŞLA STADI
BURDUR MAKÜ SPOR B4 GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 27.04.2024 14:00 GAZİ ATATÜRK S
BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 27.04.2024 14:00 BUCAK İLÇE STADI
3.HAFTA
BURDURSPOR A1 BURDUR GÜCÜ SP A2 04.05.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
BURDUR BELEDİYE SP A3 BURDUR GÖL SP A4 04.05.2024 15:00 GAZİ ATATÜRK S
BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 04.05.2024 12:00 BUCAK İLÇE S
BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 BURDUR MAKÜ SPOR B4 04.05.2024 14:00 BUCAK İLÇE S
İKİNCİ DEVRE
4.HAFTA
BURDUR GÖL SP A4 BURDURSPOR A1 11.05.2024 12:00 KIŞLA STADI
BURDUR BELEDİYE SP A3 BURDUR GÜCÜ SP A2 11.05.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
BURDUR MAKÜ SPOR B4 BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 11.05.2024 14:00 GAZİ ATATÜRK S
BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 11.05.2024 14:00 BUCAK İLÇE S
5.HAFTA
BURDUR GÜCÜ SP A2 BURDUR GÖL SPOR A4 18.05.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
BURDURSPOR A1 BURDUR BELEDİYE SP A3 18.05.2024 14:00 GAZİ ATATÜRK S
GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 BURDUR MAKÜ SPOR B4 18.05.2024 13:00 GÖLHİSAR İLÇE S
BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 18.05.2024 13:00 BUCAK İLÇE S
6.HAFTA
BURDUR GÜCÜ SP A2 BURDURSPOR A1 25.05.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
BURDUR GÖL SP A4 BURDUR BELEDİYE SP A3 25.05.2024 12:00 KIŞLA STADI
GÖLHİSAR GÜCÜ SP B2 BUCAK ÇALIŞKANLAR SP B1 25.05.2024 12:00 GÖLHİSAR İLÇE S
BURDUR MAKÜ SPOR B4 BUCAK BLD.OĞUZHAN SP B3 25.05.2024 14:00 GAZİ ATATÜRK S
7.HAFTA
A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ 01.06.2024 13:00 GAZİ ATATÜRK S
B GRUBU BİRİNCİSİ A GRUBU İKİNCİSİ 02.06.2024 13:00 GAZİ ATATÜRK S
8.HAFTA
A GRUBU 1 MAĞLUBU B GRUBU 2 MAĞLUBU 08.06.2024 12:00 GAZİ ATATÜRK S
A1-B2 GALİBİ B1-A2 GALİBİ 08.06.2024 14:00 GAZİ ATATÜRK S